urodziny z klaunem

Klaun na urodziny to oferta dla osób szukających profesjonalnego klauna na urodziny dla dzieci. Oferujemy 3 warianty urodzin dla dzieci z klaunem Dyzio.

klaundyzio_przedszkolebajtus3POKAZ ILUZJI NA WESOŁO – dla dzieci 4-10 lat

to 1 h atrakcyjnego i zabawnego pokazu iluzji na wesoło. Klaun Dyzio w roli klauna niezdary pokazuje dzieciom sztuczki od tyłu. Czyli proste sztuczki magiczne wywołujące salwy śmiechu.

Po pokazie dzieci są obdarowane zwierzakami z podłużnych baloników „na życzenie” a także solenizant rozwali widowiskowo piniatę, którą również zapewnimy. To absolutnie najlepsze propozycja dla dzieci 4-10 lat. Polecamy !!!

KLAUN SUPERR URODZINY

to 2 h pakiet urodzinowy na który Klaun Dyzio przyjeżdża ze swoją asystentką . Klaun Dyzio , poprowadzi zabawy dla dzieci, wspólnie z solenizantem rozwali piniatę wypełnioną słodkościami, zapewni poczęstunek watą cukrową a także wspólne puszczanie wielkich baniek mydlanych aby na sam koniec wykonać mini wersję pokazu iluzji . To naprawdę najlepsza oferta bo w czasie zabaw z Dyziem asystentka klauna Dyzio będzie malowała dzieciom twarze nieuczulającymi farbami SNAZAROO . Dodatkowo dzieci otrzymają 12 latających balonów z helem .

22

Urodziny dla dzieci z dużym dmuchańcem i popcornem

pakiet plenerowy na 3 h . klaun Dyzio oraz animatorka w programie super urodziny powiększonym dodatkowo o duży zamek do skakania o wymiarach 5x 4 x 3 metry oraz maszynę do popcornu..

3 h z dojazdem tylko 480 PLN ( na terenie śląska i opolskiego)

20150718_162337_resized